Eminönü Kamera

31-Tem, 03;12 15217

Eminönü Kamera

 

Eminönü kamera güvenlik sistemleri, sizlere güvenli ortamlar sunmak, her geçen gün artan kötü olaylardan sizleri korumak ve önlem almak için hizmet vermektedir. Evinizden çıkarken ya da akşam evinize dönerken aklınızda hiçbir soru işareti olmayacak, güvenli şekilde evinizden çıkıp girebileceksiniz. Ücretsiz keşif ekibimizin incelemesi sonucunda belirlenen yerler için profesyonel personellerimiz sistemleri mümkün olan en kısa sürede kuracak ve hizmetinize sunacaktır.

Kaliteli Güvenlik Hizmetimiz

Eminönü kamera güvenlik sistemleri olarak sizlerin güvenli günler geçirmenizi sağlamak için kaliteden öden vermeden hizmet vermekteyiz. Bu bağlamda,

·Her türlü ortama dayanaklı metal kasadan oluşan kameralarımız bulunmaktadır.

·Tüm sistemlerimiz IP66 sertifikasına sahiptir.

·Kameralarımız iç ve dış ortam olmak üzere, iç ortam kamerası 20 metre, dış ortam kamerası 20 metre görüş mesafesine sahiptir.

·Yüksek çözünürlükte kayıt alma özelliği bulunmaktadır.

·Termal kameralarımız gece net ve ayrıntılı görüntü imkânı vermektedir.

·Cihazlarımız 2 yıl garantilidir.

·Eminönü kamera güvenlik sistemleri olarak kameralara uzaktan bağlanarak anlık görün alma ve izleme özelliği bulunmaktadır.

·Kameralarımızın uzaktan bağlanma ile açısı değiştirilmesi ve odaklanması özelliği bulunur.

·Kamera kayıt cihazlarımızda 8 ya da 16 kanal özellikleri mevcuttur.

Huzurlu Yaşantınız İçin

Eminönü kamera güvenlik sistemleri olarak sizleri mutlu bir güne uyandırmak ve günün tüm stresinden uzak güvenli bir ortama sokmak için çalışmaktayız. Böylece;

·İstediğiniz mekânı (ev, işyeri, apartman, oda, soka vb.) istediğiniz an izleyebilir ve güvenliğinden emin olabilirsiniz.

·Uzaktan kontrol sistemi sayesinde mekânın güvenliğinden endişe duymadan rahat vakit geçirebileceksiniz.

·Ortamın içerisinde huzurlu şekilde zaman geçireceksiniz.

·Kaliteli kayıt özelliği sayesinde görüntüleri istediğiniz zaman daha detaylı bir şekilde inceleyebilecek, gözden kaçırdıklarınızı yakınlaştırma sayesinde bulabileceksiniz.

·Gün içerisindeki en ince ayrıntı ve sesi yakalayabileceksiniz.

Eminönü kamera güvenlik sistemleritamamı ile sizlerin rahatını gözeterek, yaptığı kurlumu ince işçilik ile yerine getirmektedir. Sizleri rahat ve huzurlu günlere kavuşturmak için öz veri ile çalışmakta ve sizlere bu ortamı en kısa sürede sunmak için çalışmaktayız. Artık nerde olursanız olun mekanınızın kontrolü ve güvenliği sizlerin parmaklarınızın ucundadır.