Merter Kamera

06-Ağu, 02;17 14697

Merter Kamera

Merter kamera güvenlik sistemleri, sizlere daha güvenli ortamlar sunmak için kurulmuştur. Mekânınızı gözünüz arkada kalmadan bırakabilir, eviniz, işyeriniz, ofisiniz içerisinde rahatça vakit geçirebilirsiniz. İlk kurulduğunuz günden bu yana sizlere daha güvenli ortamlar sağlamak için 7/24 çalışmaktayız. Ücretsiz keşif yapılarak sistemin kurulacağı yer belirlendikten sonra alanında uzman personelimiz ile tüm kurulumu gerçekleştirip mümkün olan en kısa sürede hizmete sunuyoruz.

Merter Kamera Güvenlik Sistemleri Özellikleri
İster mekânınızın iç güvenliğini sağlamak, ister ise dışardan gelecek olayları görüp önlem almak için Merter kamera güvenlik sistemleri olarak hem iç hem de dış ortam kameralarımız;
•İç ortam için yaklaşık 20 metre net görüş mesafesi, dış ortamlar için 30 metre görüş mesafesi bulunmaktadır.
•IP66 sertifikasına sahip olup kaliteli metal kasadan oluşmaktadır.
•Bütün sistem parçalarımız 2 yıl garantilidir.
•Yüksek çözünürlük ve kaliteli kayıt özelliklerine sahiptir.
•Uzaktan telefon, tablet ve bilgisayar ile bağlanıp anlık görüntüler izlenmektedir.
•Yönleri değiştirme, odaklanma özellikleri bulunmaktadır.
•16 kanal seçeneği ile sizlere Merter kamera güvenlik sistemleri tarafından sunulmaktadır.
Merter Kamera Güvenlik Sistemleri İle Rahat Yaşam
Tüm ince detaylar düşünülerek işinde profesyonel ekip tarafından kurulumunu yaptığımız sistemler ile;
•Ev, işyeri, oda, apartman, sokak vb. mekânlarınızı istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz.
•Yüksek çözünürlükle kayıt altına alına görüntüleri olası bir olumsuzluk karşısında izleyerek en ince ayrıntısına kadar görebilirisiniz.
Merter kamera güvenlik sistemleri ile mikrofon ile ses kaydı, termal özelliği ile geceleri net görüntü alabilirsiniz.

Artık başka bir yere giderken mekânınız ile ilgili sorular aklınıza takılmayacak. Ayrıca bütün mekânlarda sizleri rahatsız edecek bir durumu önceden görmeniz ile huzurlu bir yaşantı sağlayacaktır. Gün içerisinde mekânları izleyerek güvenliğinde emin olacaksınız.
Kurulduğumuz ilk günden itibaren kaliteyi hedefimiz haline getirerek sizlere kaliteli hizmet vermek için her geçen gün teknolojiyi işlemlerimizde uygulayarak çalışmaktayız. Bizle irtibata geçtiğiniz takdirde artık aklınıza takılan bütün sorular cevap bulacak, normal yaşantınız üzerinden rahatsız edici durumlar ortadan kalkacaktır. Kaliteli görüntüler ile her şeyi en ince ayrıntısına kadar görerek huzurlu günler geçireceksiniz.