Zeytinburnu Kamera

06-Ağu, 02;34 15034

Zeytinburnu Kamera

Zeytinburnu kamera güvenlik sistemleri sizlerin rahat ve huzur içinde günleriniz geçirmeniz için hizmet vermektedir. İrtibata geçmeniz halinde alanında uzman personelimiz ile keşfe gelip belirlenen özellikteki güvenlik sistemlerini belirlenen alanlara mümkün olan en kısa sürede kurulumunu yapmaktayız. Kurulduğumuz ilke günden bu yana kaliteli hizmet anlayışında ödün vermeden siz değerli müşterilerimize güvenli günler geçirme imkânı sunmaktayız.

Zeytinburnu Kamera Güvenlik Sistemleri Nelerdir?
İsteğinize göre iç ya da dış mekânınızın güvenliğini sağlamak için Zeytinburnu kamera güvenlik sistemleri kaliteli iç ve dış ortam kameraları ile
•Tamamıyla metal kasadan oluşmakta ve IP66 güvenlik standartlarına uygundur.
•8 ve 16 kanal seçenekleri bulunan kayıt cihazları bulunmaktadır.
•Yaklaşık 20 metre görüş mesafesi bulunan iç ortam kamerası, yaklaşık 30 metre görüş mesafesi bulunan dış ortam kameraları kurulmaktadır.
•Yüksek çözünürlük özelliği ile kaliteli kayıt yapılmaktadır.
•Başka mekânda olsa bile telefon, tablet ya da bilgisayar aracılığı ile kameraya bağlanıp anlık görüntü alınmaktadır.
Zeytinburnu kamera güvenlik sistemleri, uzaktan bağlantı kontrolü ile kameraların açıları değiştirme ve yaklaştırma imkânı vermektedir.
•Montajı yapıldıktan sonra kameralar servis garantisi altında bulunmaktadır.

Zeytinburnu Kamera Güvenlik Sistemleri İle Sağlanacak Olan Faydalar
Alanında uzman personel ile kuruşumu yapılan sistemler ile aklınızda hiçbir soru işareti olmadan;
•İstediğiniz mekânı günün her saatinde kayıt altına alınarak oluşacak olumsuzluklar çözüme kavuşturulur.
•Güvenli bir ortamda yaşamanızın için ev, apartman, site, işyeri vb. bütün mekânlarınız izlenmektedir.
•Kameralara bağlantı sayesinde mekânların anlık görüntüsü alınabilir.
•Kameraların özellikleri içerisinde yer alan mikrofon ve gece görüş seçenekleri ile Zeytinburnu kamera güvenlik sistemleri tüm görüntüleri canlı gibi izleme imkânı sunmaktadır.
Kuruluştan bu yana müşteri memnuniyeti hedefi doğrultusunda her geçen gün kendimizi ve teknolojimizi geliştirerek hizmet vermeye devam etmekteyiz. Son teknoloji kameralarımız ile 7/24 bütün kayıtları ve görüntüleri en ince detaylarına kadar görüp inceleyebileceksiniz.
Zeytinburnu kamera güvenlik sistemleri olarak yapmış olduğumuz işlerin referansı ışığı altında daha rahat huzurlu günler geçirmeniz için çalışmaktayız. Uzman çalışanlarımız ile sizleri en kısa sürede güvenli ortamlara kavuşturuyoruz.