Aksaray Kamera

31-Tem, 01;40 27881

Aksaray Kamera

Aksaray kamera güvenlik sistemleri her geçen gün artan olaylardan sizleri korumak ve önceden önlem almanızı sağlamak için hizmet vermektedir. Mekânınızı aklınızda herhangi bir soru işareti olmadan tek edebilme ve ortamda güvenli vakit geçirme imkânı sunmaktadır. Artık güne huzurlu şekilde başlayıp rahat ve güvenli şekilde sonlandıracaksınız. Mekânınızın incelenmesi yapıldıktan sonra alanında uzman personelimiz ile belirlenen noktalara sistemleri mümkün olan en kısa sürede özveri ile kurarak sizlere güvenli ortam sunuyoruz.

Kaliteli Güvenlik İçin

Aksaray kamera güvenlik sistemleri sizlere gönül rahatlığı içinde vakit geçirmeniz için;

·Son teknoloji sitemler kullanmaktadır.

·Kameralarımız IP66 sertifikasına sahiptir. Ayrıca darbe ve olumsuzluklara karşı dayanıklı metal kasa içerisinde bulunmaktadır.

·Tüm cihaz ve sistemlerimiz 2 yıl garanti altındadır.

·Uzun süre kaliteli ve yüksek çözünürlükte kayıt özelliğine sahiptir. 8 ve 16 kanal kayıt özelliği bulunur.

·Termal camı ile gece net görüş imkanı sağlamaktadır.

·İç ortam kameralarımızın 20, dış ortam kameralarımızın ise 30 metre görüş mesafesi bulunmaktadır.

·Aksaray kamera ve güvenlik sistemlerimize uzaktan telefon, tablet ya da bilgisayarınızla bağlanabilir, anlık görüntüleri izleyebilirsiniz.

·İzlenen görüntülerde odaklanma ve açı değiştirme yapabilirsiniz.

Rahat ve huzurlu vakit geçirmek için

Hiçbir sıkıntı çekmeden rahat zaman geçirmek ve kaygılarınızdan uzaklaşmak için Aksaray kamera güvenlik sistemleri olarak güvenliğinizi sağlayıp sizlere;

·İstediğiniz mekânı istediğiniz saatte kontrol edebilirsiniz.

·Yüksek kalite ve çok açılı görüntüler ile huzurunuzu bozmadan vakit geçirebilirsiniz.

·Başka bir yerde olsanız dahi uzaktan kontrol ile mekânınızı inceleyip izleyebilirsiniz.

·Mikrofon özelliği en tiz sesleri bile ayırt edebilir, odaklama sayesinde hiçbir şeyi gözünüzden kaçırmadan izleyebilirsiniz.

·Mekanın içinde ve dışında herhangi bir güvenlik sorunu olmadan korkularınızdan arındırılmış şekilde zaman geçirebilirsiniz.

Aksaray kamera ve güvenlik sistemleri olarak kurulduğumuz günden itibaren kaliteden ödün vermeden çalışmaktayız. Sizlerin güvenliğini en kısa sürede kaliteli cihazlarla ile sağlayarak günün her saatinde aklınız da herhangi bir sorun olmadan gününüzün güzel geçmesi için hizmet vermekteyiz. Çevrenizde olup bitenden her an haberiniz olacak, gözünüz arkada kalmadan mekanınızı değiştirebileceksiniz.