Bahçelievler Kamera

31-Tem, 02;11 27717

Bahçelievler Kamera

 

Bahçelievler güvenlik kamera sistemleri olarak sizlere gözünüz arkada kalmadan bulunduğunuz mekândan ayrılma veya mekân içinde huzurlu vakit geçirmenizi sağlayacağız. Yıllardır süre gelen tecrübelerimi iş ortamında uygulayarak sizlere kaliteli hizmet vermeyi ilke olarak edinmekteyiz. Eviniz, dükkânınız, ofisiniz, apartmanınız, site ve hatta sokağınız bizimle daha güvenli bir hale gelecektir.

Bahçelievler Güvenlik Kamera Sistemleri Özellikleri Nelerdir?

Sizlere güvenli zaman geçirmeniz için Bahçelievler güvenlik kamera sistemleri hem iç hem de dış ortam kamera sistemleri kurmaktadır. Kullandığımız kameralar;

·Metal kasa olup IP66 sertifikasına sahiptir.

·16 kanal seçenekli kayıt cihazları bulunmaktadır.

·İç ortam kameralarımız yaklaşık 20 metre görüş mesafesine, dış ortam kameralarımız ise 30 metre görüş mesafesine sahiptir.

·Kameralarımız ile başka mekânlarda cep telefonu ya da bilgisayarınız ile bağlantı kurup takip edebilirisiniz.

·Uzaktan kontrol sistemi ile kameraların açısını ve yönünü değiştirebilir, istediğini bir noktaya odaklanıp yaklaştırabilirsiniz.

·Tüm kameralarımız servis garantilidir.

Firmamız sizlerin rahatı için 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir.

Bahçelievler Güvenlik Kamera Sistemleri Avantajları

Alanında uzman personelimiz ve son teknoloji ürünlerimiz ile Bahçelievler güvenlik kamera sistemleri olarak;

·Ev, ofis, işyeri vb. mekânlarınızı günün her saatinde izleyerek oluşacak olumsuzluğa karşı kayıt altına almaktayız,

·Eviniz, siteniz, sokağınız her dakika izlenerek güvenliğinizden emin olursunuz.

·Cep telefonu ya da bilgisayarınızdan direk olarak kameralara bağlanarak anlık olarak görüntüleri izleyebilirsiniz.

·Kameralara takılacak ilave mikrofon ile güvenliğiniz sesli olarak sağlayabilirsiniz.

Keşiften sonra kısa sürede kurulan Bahçelievler güvenlik kamera sistemleri ile hemen güvenli dakikalara geçebileceksiniz. Kameraların görüntü kalitesi ve odaklanma özellikleri sayesinde hiç bir şey gözünüzden kaçmadan seyredebilecek, kayıt altına alabileceksiniz.

Yapmış olduğumuz sayısız güvenlik kamera işlemi referansı ışığı altında her geçen gün kendimizi ve teknolojimizi ileriye taşıyarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için çalışmaktayız. Bahçelievler güvenlik kamera sistemleri olarak yaşanacak herhangi bir sorun sonrasında oluşabilecek her türlü sorumluluğu üzerine alarak sizlerin tüm masrafını karşılamaktadır. Artık aklınızda bir şüphe oluşmadan, mekânın güvenliğinden emin olarak rahat ve huzurlu günler geçirebileceksiniz.