Beşiktaş Kamera

31-Tem, 02;30 27827

Beşiktaş Kamera

 

Beşiktaş güvenlik sistemleri, her geçen gün artan sosyal olaylardan sizleri korumak, önleminizi erkenden almanızı sağlamak için hizmet vermektedir. Artık bulunduğunuz mekânı terk etmek, eviniz, işyeriniz, ofisinizde zaman geçirmek sizleri rahatsız etmeyecek. Güne gönül rahatlığı ile başlayarak yine aynı şekilde huzurlu olarak günü sonlandıracaksınız. Alanında uzman personelimiz mekânınızın keşfini yaparak belirledikleri noktalara sistemleri mümkün olan en kısa sürede kurmaktadır. Böylece siler güvenli günlere daha hızlı kavuşacak ve hiçbir sıkıntı yaşamadan zamanınızı geçireceksiniz.

Kaliteli Bir Güvenlik İçin

Beşiktaş kamera güvenlik sitemleri olarak kurulduğumuz ilk günden itibaren kaliteden ödün vermeden çalışmaktayız. Sizlere daha rahat vakitler sunabilmek için;

·Bütün cihazlarımız 2 yıl garanti altındadır.

·Kameralarımız IP66 sertifikasına sahip olup, herhangi bir darbe ve etkenlere karşı dayanıklı metalden oluşmuş kasalardan oluşmaktadır.

·Kameralarımız yüksek çözünürlük ve termal özelliğine sahip olup her koşulda net görüntüler alma imkânı vermektedir.

·Kameralarımızın iç ortamda 20, dış ortamda 30 metre görüş mesafesi bulunmaktadır.

·Beşiktaş kamera ve güvenlik sistemleri olarak kameralarımıza uzaktan tablet, telefon ve bilgisayar ile bağlanarak anlık görüntüler izlenebilir.

·Odaklama ve açı değiştirme özelliği ile her türlü ayrıntıyı yakalama imkânı vermektedir.

·Kameralarımızda 8 ve 16 kanal özelliği yer almaktadır.

Huzurlu Zaman İçin Güvenlik

Beşiktaş kamera ve güvenlik sistemleri olarak tamamı ile ilk prensibimiz sizlerin rahat bir yaşam sürmenizi sağlamaktır. Kısa süre içerisinde sizlere teslim ettiğimi sistem sayesinde;

·Günün her saatinde mekânınızı kontrol edebileceksiniz.

·Mekânın içinde aklına bir soru gelmeden huzurlu vakit geçirebileceksiniz.

·Kaliteli görüntüler sayesinde gözünüzden hiç bir şey kaçmayacak her ayrıntıyı inceleyebileceksiniz.

·Mikrofonu sayesinde her türlü sesi ayırt edebileceksiniz.

Beşiktaş kamera ve güvenlik sistemleri sizlerin güvenliğini düşünerek sistem kurulumunun bütün sürecini en ince ayrıntısına kadar düşünerek özenli şekilde yerine getirmektedir. Ev, işyeri, apartman, sokak, site vb. bütün mekânlarınız artık sizlerin kontrolünde olacak. Buraların her saatinden haberdar olacaksınız. Yaşanacak bir olumsuzluğu ayrıntılar sayesinde daha çabuk sonuca ulaştıracaksınız. Kolay kullanımı sayesinde hiçbir zorluk çekmeden sitemi kontrol edebilecek ve yön verebileceksiniz.